Świetlica

Zapisy do Świetlicy na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że od dnia 28.08.2020 r., rozpoczynamy zapisy do Świetlicy Szkolnej na rok szkolny 2020/2021.

Uwaga! Do Świetlicy Szkolnej będą przyjmowane dzieci z klas 0 – 3 oraz uczniowie oczekujący na autobus którzy będą przebywali w świetlicy!

UWAGA! Nowe godziny pracy Świetlicy 6:45 – 15:45!

UWAGA! Ze względu na sytuację epidemiologiczną bardzo prosimy o przemyślane zgłaszanie uczniów do świetlicy (wymagających opieki w czasie pracy obojga rodziców)!

Karty zgłoszeniowe można pobrać w załączniku (poniżej) lub w zakładce ŚWIETLICA.

Wypełnione dokumenty można przesyłać drogą elektroniczną na adres: spkrosinko110@gmail.com lub umieszczać w skrzynce pocztowej znajdującej się przy wejściu do budynku szkoły.

Termin składania dokumentów upływa 7 września 2020 r.

Drogie dzieci – ŚWIETLICZAKI !!!!

Zapraszamy Was wszystkich do zabawy.
Każdy z Was może zaczerpnąć jakiś pomysł na ciekawe zajęcie. Może niektórzy będą chcieli poświęcić swój czas na zabawy plastyczne – powstaną ciekawe prace, z których po powrocie do szkoły przygotujemy wystawę.
Serdecznie zapraszamy do kącika ŚWIETLICZAN na stronę Szkoły w Krosinku.
Miłej zabawy.

Konwalie kreatywne

Konwalie to także wiosenne kwiaty, jednak zaczynają kwitnąć odrobinę później niż przebiśniegi czy krokusy. Dzisiaj dołączają do naszej kolekcji kreatywnych, wiosennych pomysłów.

Potrzebne będą: papierowy talerzyk, niebieska i biała farba, pędzelek, makaron kokardki, klej na gorąco, zielona pianka, biała tektura

Ąby wykonać konwalie potrzebny nam będzie makaron kokardki. Poprzecinałam go nożem na pół oraz na ćwiartki, póżniej razem z Samuelem malowaliśmy je białą farbą – Daniel niestety leżał w gorączce. Podczas gdy kokardki schły, wycięłam z kreatywnej pianki łodygi i listki. Na koniec przykleiliśmy wszystkie elementy do białej tekturki i pomalowanej na niebiesko papierowej tacki, oczywiście wykorzystaliśmy do tego klej na gorąco. Takie to proste.

Bociany z papierowych talerzy

Nasi skrzydlaci zwiastuni wiosny już przylecieli z dalekich krajów. A do Was leci pomysł na bociany z wykorzystaniem papierowych talerzyków i jednorazowych łyżeczek. Kompletną instrukcję znajdziecie na blogu dzieciakiwdomu.pl

Do pobrania:

Plik Opis Rozmiar pliku
pdf KARTA_ZGLOSZENIA_DZIECKA_2020-2021 131 KB
Skip to content